Mamy już spore doświadczenie w prowadzeniu zajęć online. Pracujemy przy użyciu programu Zoom oraz nagrywamy filmy treningowe. Oferujemy filmy z ćwiczeniami, zajęcia grupowe na żywo oraz zajęcia indywidualne na żywo.

Filmy z ćwiczeniami

Mamy ponad 100 gotowych filmów z treningami i wciąż dogrywamy nowe:). Możesz wykupić półroczny dostęp do wybranych filmów. Napisz do nas lub zadzwoń, opisz jaki trening Cię interesuje lub powiedz nam, co w ciele chcesz przepracować. Doradzimy Ci pakiet filmów lub wybierzemy dla Ciebie jeden konkretny trening.

Półroczny dostęp do jednego filmu: 20 zł

Pakiet 5 filmów z półrocznym dostępem: 90 zł

Zajęcia grupowe na żywo

Zajęcia prowadzone są via Zoom. Z każdych zajęć uczestnicy dostają film na własność do ściągnięcia. Grupy są zamknięte, a trener kontroluje pracę uczestników. Mogą oni zgłaszać wątpliwości i problemy do rozwiązania podczas trwania lekcji na żywo. Wówczas trener stara się od razu pomóc lub przygotowuje następną lekcję tak, by stanowiła rozwiązanie problemów, które pojawiły się w trakcie wcześniejszej wspólnej pracy.

Grupa zaczyna pracę, gdy zgłoszą się do niej 4 osoby :).

Przyjmujemy do 10 osób, chyba że grupy są stałe, dobrze się znamy i dobrze się ze sobą czujemy- wtedy możemy lekko powiększać grono uczestników, a lekcję prowadzi dwóch trenerów. Koszt lekcji to 30zł.

Zajęcia indywidualne na żywo

Treningi personalne online to sposób na dobry i wartościowy trening dla osób, które nie chcą ruszać się z domu. Mamy duże doświadczenie. Łączymy się na treningi online z Mokotowem i Konstancinem, ale również z Kalifornią, Luksemburgiem i Zurychem 🙂. Bardzo się staramy dopasować dokładnie do tego, co klient chce osiągnąć poprzez trening, wykorzystać sprzęty fitness, które ma w domu oraz sprzęty gospodarstwa domowego i meble, które przez lata pracy nauczyliśmy się adaptować jako przyrządy do ćwiczeń. Jeśli ktoś będzie zainteresowany, to udostępnimy rekomendacje 🙂. Cennik taki sam, jak cennik zajęć personalnych w studiu.