Katarzyna Zawadzka

Właścicielka marki Studio BO.SO. Body&Soul

Mastertrener Szkoły Open Mind. Prowadzi szkolenia trenerskie z Pilatesa i TriloChi® oraz z OM Balet, którego jest autorką. Występuje na polskich i międzynarodowych konwencjach Pilates i fitness. Uwielbia formy Body&Mind, takie jak Joga, Pilates, DANCE 3/4, czy TriloChi®, które kładą nacisk na wszechstronny rozwój mentalny i funkcjonalny rozwój fizyczny oraz na relaksację. Specjalista od Wellbeing, prowadzi szkolenia dla firm. Ukończyła Stosunki Międzynarodowe na Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Mama dwóch chłopców. Żegluje, przepłynęła Biskaje, gdy wiała „dziesiątka” – w tych okolicznościach poznała swojego męża.

Natalia Kloc

Certyfikowany instruktor metody Pilates, kształcąca się w Szkole Open Mind, od lat również zgłębiająca tajniki tańca towarzyskiego, tańca klasycznego, jogi oraz innych systemów Body&Mind. Fascynacja muzyką, tańcem, a także pięknem, siłą i magią ciała w ruchu towarzyszyła jej od najmłodszych lat. Absolwentka wydziału Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego, filolog z wykształcenia, a z zamiłowania – entuzjastka wytwarzania dobrej energii w kontaktach z ludźmi. Praca z ludźmi, dzielenie się wiedzą oraz radość płynąca ze wspólnych zajęć stanowi dla niej niewyczerpane źródło przyjemności. Wierzy, że ćwiczenie ciała i umysłu oraz wspólny ruch i oddech są prozdrowotną i estetyczną podstawą do kultywowania interakcji międzyludzkich, oraz pretekstem do dzielenia się umiejętnościami, doświadczeniem i emocjami.

Krystyna Zawadzka

Krysia nie lubi mówić i pisać o sobie, więc ją wyręczyłam. To świetny trener Pilates. Moja wieloletnia uczennica. Jest pełna pasji i lubi ludzi, naprawdę obchodzą ją ich problemy. Jest też dobrą masażystką- pracuje metodą punktów spustowych. Mówi biegle po angielsku i niemiecku. Wciąż się uczy, biega na różne szkolenia i się dokształca. Moim zdaniem jednak najważniejsze w jej doświadczeniu zawodowym są te lata przy mnie i przy Nataszy w Studiu. Pomogła nam wytrenować wielu klientów.

Lidia Konkel

Tancerka, dyplomowany nauczyciel PILATES i całkiem unikatowej techniki zajęć TriloChi®®. Współtworzyła wraz z córką Kasią Studio BO.SO. Body & Soul w Warszawie. Opracowały wspólnie autorski program Balet dla dorosłych, który cieszy się dużym powodzeniem. Jest trenerem personalnym PILATES Matwork i PILATES Reformer. Otworzyła swoje Studio BO.SO. Body & Soul w Gdyni, gdzie prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne. Rozwija swoje umiejętności w kierunku technik terapeutycznych w Pilatesie. Twierdzi, że PILATES to inteligentna forma zajęć w fitnessie, należy do grupy zajęć Body&Mind. Uczestniczyła w zajęciach warsztatowych Michaela Kinga w Londynie PILATES MATWORK. Praca w Studio BO.SO. jest jej pasją i miłością.

Wojciech Zawadzki

Lidia Maciuszonek

Analityk Medyczny po Białostockiej Akademii Medycznej i Dietetyk po CKP przy Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Od zawsze moją pasją było pomaganie ludziom, aby żyli w zdrowiu jak najdłużej. Stawiam na Edukację, pomoc we właściwych wyborach dietetycznych a także na Zdrowy Styl życia który łączy się nierozerwalnie ze zdrową dietą i aktywnością fizyczną. Korzystam z szerokiej wiedzy opartej nie tylko na teorii, ale również na swoich doświadczeniach. Uważam, że najważniejsza w osiągnięciu założonego celu jest konsekwencja i świadomość. Nie do końca popieram diety w oparciu tylko o jadłospisy- jednak zmiana stylu życia to zmiana na zawsze, a to jest możliwe dzięki posiadaniu odpowiedniej informacji naukowej.